Mustafa Ali Yanık

Sezin Ulak – Kadın - Yaş 22 – İstanbul – Burun Estetiği

Doktoruma çok güveniyordum, iyi ki de ona ameliyat olmuşum. Çok kısa sürede iyileştim sadece bir gece hastanede kaldım onda da güzelce uyudum. En önemlisi burnuma fabrikasyon bir görüntü değil yüzüme yakışan bir şekil verildi. Çok doğal oldu herkes çok beğeniyor. Teşekkürler.

Alper Gezgin-20-Male-Otoplasty

I'm ashamed of my ears ever since I could remember. Finally, I plucked up my courage and applied to Mr. Mustafa at a friend's suggestion.

Ebru Ardıç – Kadın - Yaş belirtilmemiş – Fraksiyonel Lazer

Fraksiyonel lazeri eski sivilce izlerim için 2 seans aldım, çok memnun kaldım. Doktorumu çok seviyorum

Şule Kocayıldız – Kadın - Yaş 45 – Kaş kaldırma estetiği

Askı yönetmi ile kaşlarımı kaldırttım çok memnunum, 1 yıl olacak haziranda. Şimdi de göz kapağı düşünüyorum, yan etkisini görmediğim gibi gayet genç duruyor. Hocamız çok şeker ve hastalarını çok önemsiyor, kısa bir sürede aile gibi olduk.

Anonymous-Female-32-Lip Augmentation

3 ay önce yaptırdım çok ama çok mutluyum. Dr.uma çok teşekkürler bilir o kim olduğumu, kararsızlığımla çok uğraşmıştı.

Ali Kandemir - male- 28 rhinoplasty

I was in trouble with the tip of my nose. I thought my problem was just that, but I also  had trouble in  breathing. I didn't realize because I was used to it.

Aydın Küsmez – Erkek - Yaş 34 - Sinop – Lazerle Burun Estetiği

Geçen sene burun operasyonu geçirdim, nefes alma ve beğenmediğim görüntü yok oldu. Ameliyat sonrası hemen hemen hiç sorun yaşamadım diyebilirim. Kanama olmasından çok korkuyordum ama hiç olmadı nerdeyse. Mustafa Bey her soruyu anlaşılır şekilde bıkmadan sıkılmadan yanıtlıyor. Kendisine çok teşekkür ederim. Memleketime döndükten sonra da hiç sorun yaşamadım.

Patient Review Form
Name Surname :
E-Mail :
Message :
Send Form