Mustafa Ali Yanık

Mustafa Ali Yanık Forum

Burun estetiği dünya üzerinde insanların en çok yaptırdıkları operasyondur. Ancak yapılan araştırmalar burun estetiği sonrası revizyona ihtiyaç duyan hastaların yaklaşık olarak %25 olduğunu gösteriyor. Bu oran doktordan doktora değiştiği için burun estetiği öncesi doktor seçimi çok önemlidir. Mustafa Ali Yanık forum ile burun estetiği olacak ya da burun estetiği olan hastaların akıllarında ki tüm soruları cevaplıyor ve kişilerin bu süreci daha rahat yaşamalarına yardımcı oluyor.

1993 yılında derece ile Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi bölümünü kazanan Mustafa Ali Yanık, 2003 yılında da Tıpta Uzmanlık Sınavı ile yine Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanmıştır. Uzmanlığını Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyu Cerrahisi Bölümü’nde tamamlamıştır. Öğrencilik süreci boyunca ¨Fasiyal Plastik Cerrahi¨ ile ilgilenmiş ve asistanlığı döneminde ilk makalesini yazmıştır.

1997 yılı yazında Çek Cumhuriyeti’nde burslu staj yapmıştır. Yüz estetiği ile ilgili fellow’luğunu ise Washington Üniversitesi St.Luis Misuri’de 2009 yılında tamamlamıştır. Estetik cerrahi konusunda ki tüm yenilikleri yakından takip eden Mustafa Ali Yanık özellikle burun estetiğinde kullandığı teknikler ile hastaların ameliyat sonrası komplikasyonlarını minimize etmektedir. Burun kemiğini kırmadan gerçekleştirdiği rinoplasti ameliyatları ile birçok hastayı burun şikayetlerinden kurtarmıştır. Ayrıca ameliyatsız burun estetiğine yeni boyutlar kazandırmış ve dokulara hiç zarar vermeyen dolgu maddesi ile kalıcı burun şekli vermeyi başarmıştır.

Aklınıza Takılan Tüm Soruların Cevabını Bulabilirsiniz

Burun estetiği ameliyatı geçiren insanların sayısı her geçen gün artmaktadır. İnsanlar bu operasyonla ilgili birçok soruya sahiptir ve sağlıklı cevaplara ulaşmak istemektedir. Mustafa Ali Yanık forum aracılığı ile hastaların ve ameliyat olacakların tüm sorularına yanıt vermektedir. Hastalar özellikle burun estetiği sonrasında ki süreç ve yaşadıkları komplikasyonlara ilişkin soruların cevabını merak etmektedir. Ameliyat sonrası hangi durumların normal olduğu ve hangi durumlarda derhal doktorunuzla görüşmeniz gerektiğine dair bilgilere Mustafa Ali Yanık forum aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Ameliyat öncesinde doktor seçiminde dikkat etmeniz gereken hususlar ve doğru ameliyat planlama süreci hakkında ki bilgilere de bu forum aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Burun estetiği ameliyatı süreci her anı doğru planlanması gereken ve hasta doktor ilişkisinin kuvvetli olması gereken bir süreçtir. Bu nedenle tüm ameliyat sürecine ilişkin aklınıza takılan soruların yanıtlarını sizlere anlatıyor. Ayrıca Mustafa Ali Yanık forum üzerinden revizyon burun estetiği ameliyatına ilişkin sorulara da cevap veriyor.

Mustafa Ali Yanık hem öğrencilik hem de doktor hayatı boyunca ¨Estetik Burun Cerrahisi¨ ile ilgili gelişmeleri yakından takip ederek hastaların en sık karşılaştıkları problemleri ve hasta şikayetlerini araştırmıştır. ¨Fasiyal Plastik Cerrahi¨ konusunda 40 kadar eseri bulunmaktadır ve bu eserler yurtiçi, yurtdışı dergilerde yayınlamış ve kongrelerde sunulmuştur.

Mustafa Ali Yanık forum aracılığı ile hastaların gözettikleri ve karşılaşabilecekleri problemlere karşı bilgilendirmeler yapmaktadır. Sizde bu forum aracılığı ile kendi şikayetlerinizin cevaplarını bulabilirsiniz. Başarılı doktor aynı zamanda Türk Tabipler Birliği ve Fasiyal Plastik Cerrahi Derneği üyesidir.