Mustafa Ali Yanık

Sezin Ulak – Kadın - Yaş 22 – İstanbul – Burun Estetiği

Doktoruma çok güveniyordum, iyi ki de ona ameliyat olmuşum. Çok kısa sürede iyileştim sadece bir gece hastanede kaldım onda da güzelce uyudum. En önemlisi burnuma fabrikasyon bir görüntü değil yüzüme yakışan bir şekil verildi. Çok doğal oldu herkes çok beğeniyor. Teşekkürler.

Alper Gezgin – Erkek - Yaş 20 – Kulak Estetiği

Kulaklarımla kendimi bildim bileli utanç duyuyorum en sonunda cesaret ettim ve bir arkadaşımın önerisi üzerine Mustafa Bey’e gittim. Ağrısız, sıkıntısız bir dönem geçirdim, şu an inanılmaz mutluyum. Kepçe kulak sıkıntısı çeken arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim, beklemelerine gerek yok.

Ebru Ardıç – Kadın - Yaş belirtilmemiş – Fraksiyonel Lazer

Fraksiyonel lazeri eski sivilce izlerim için 2 seans aldım, çok memnun kaldım. Doktorumu çok seviyorum

Şule Kocayıldız – Kadın - Yaş 45 – Kaş kaldırma estetiği

Askı yönetmi ile kaşlarımı kaldırttım çok memnunum, 1 yıl olacak haziranda. Şimdi de göz kapağı düşünüyorum, yan etkisini görmediğim gibi gayet genç duruyor. Hocamız çok şeker ve hastalarını çok önemsiyor, kısa bir sürede aile gibi olduk.

İsim belirtilmemiş – Kadın – Yaş 32 – Dudak estetiği

3 ay önce yaptırdım çok ama çok mutluyum. Dr.uma çok teşekkürler bilir o kim olduğumu, kararsızlığımla çok uğraşmıştı.

Ali Kandemir – Erkek – Yaş 28 – Burun estetiği

Burnumun ucu ile ilgili sorunum vardı, sorunum sadece o sanıyordum yani, nefes alma problemim ciddi boyutlara gelmiş ama ben alışkın olduğum için anlamamışım. Hocam sağolsun herşeyi halletti. Hiçbir sorun da yaşamadım çok şükür, kendisi çok ilgili ve kesinlikle tavsiye ederim.

Aydın Küsmez – Erkek - Yaş 34 - Sinop – Lazerle Burun Estetiği

Geçen sene burun operasyonu geçirdim, nefes alma ve beğenmediğim görüntü yok oldu. Ameliyat sonrası hemen hemen hiç sorun yaşamadım diyebilirim. Kanama olmasından çok korkuyordum ama hiç olmadı nerdeyse. Mustafa Bey her soruyu anlaşılır şekilde bıkmadan sıkılmadan yanıtlıyor. Kendisine çok teşekkür ederim. Memleketime döndükten sonra da hiç sorun yaşamadım.

Hasta Yorum Formu
Ad Soyad :
E-posta :
Mesaj :
Formu Gönder